strona główna

ZIBKOR P.K. to firma działająca w branży sanitarno-grzewczej od 1984 roku, zajmująca się rozpowszechnianiem nowoczesnych technologii instalacyjnych na rynku polskim. Specjalizacją firmy jest montaż i serwis pomp ciepła i kolektorów słonecznych potwierdzony dziesięcioletnim doświadczeniem i największą ilością zamontowanych tego typu urządzeń w naszym regionie.

Już ponad stu klientów indywidualnych i instytucjonalnych korzysta z przyjaznego ciepła słońca i ziemi dającego komfort cieplny i znaczne oszczędności w eksploatacji budynków. Jako firma z długoletnią tradycją i dużym doświadczeniem swoich wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Współpracujemy z producentami i importerami urządzeń i materiałów najwyższej jakości tj.: Kisan, Alpha-InnoTech, Viessmann, Vaillant, Beretta, Sunier Duval, Purmo, Herz, Danfoss, Klimosz. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem instalacji wodno-kalalizacyjnych, grzewczych, gazowych; kotłowni olejowych, gazowych, na pellet; biologicznych oczyszczalni ścieków, wentylacji mechanicznych z odzyskiem ciepła (rekuperatorów), stacji zmiękczania i uzdatniania wody.

Copyright 2007 ZIBKOR | Wszelkie prawa zastrzeżone

Design by actinet.pl